• 021-88755818
 • info@AtenaHost.IRشرایط سرویس

کلیه خريداران سرویسهای مرکزداده آتنا و کلیه اشخاص پس از تهیه هر یک از سرویسهای مرکزداده آتنا، موظف به رعایت کامل شرایط سرویس مرکزداده آتنا می باشند. ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق سایر کاربران اینترنت و تطابق با قوانین حاکم بر محیط سرویس دهندگانی است که مرکزداده آتنا از سرویس آنها استفاده می کند. این شرایط جامع و کامل نبوده و مرکزداده آتنا حق اضافه، حذف یا تغییر بندهای آن را در هر زمان و بدون اطلاع قبلی پس از انتشار آنها در وبسايت AtenaHost.IR برای خود محفوظ می دارد. هرگونه شکایت و گزارش در مورد تخطی خريداران از این شرایط می بایست از طریق ایمیل یا فکس به صورت کتبی به مرکزداده آتنا اعلام گردد.

منابع سرور

به هر وب سایت که بیش از حد متعارف از منابع سرور (مانند CPU، RAM ، Hard یا شبکه ویا سایر مواردی که در اینجا به آنها اشاره نشده است) استفاده کند گزینه های "ارتقا یا پرداخت هزینه اضافه" (بسته به موارد ومیزان مصرف بیش از حد)، "کاهش مصرف تا رسیدن به سطح متعارف" و "تهیه یکی از سرویسهای اختصاصی" پیشنهاد می شود. مرکزداده آتنا تنها تعیین کننده حدود متعارف استفاده از منابع سرور خواهد بود. همچنین هر وب سایت یا سرویسی که بدین شکل موجب اختلال در کارایی و سرعت سرور یا شبکه شود بدون اخطار قبلی قطع خواهد شد.


خبرنامه، ایمیلهای گروهی، ایمیلهای تبلیغاتی و اسپم

ارسال هرگونه ایمیل تبلیغاتی یا گروهی ناخواسته (اسپم)، ممنوع می باشد. همچنین هر وب سایت نمی تواند بیش از 1000 ایمیل در روز ارسال کند. سرویس متخلف بلافاصله و برای همیشه قطع خواهد شد. مرکزداده آتنا منحصرا حق تشخیص این تخلف را برای خود محفوظ می دارد


اسکریپتها

قراردادن هرگونه اسکریپت که موجب خطر امنیتی بالقوه برای سرورها شود و یا موجب اختلال در عملکرد شبکه یا سرورها گردد بدون اخطار قبلی حذف و ممکن است وب سایت متخلف برای همیشه قطع گردد.


IRC

انجام IRC بر روی کلیه سرویسهای مرکزداده آتنا اکیدا ممنوع بوده و مرکزداده آتنا ضمن قطع سرویس متخلف، حق پیگرد قانونی را برای خود محفوظ می دارد


پشتيبان گيری از د اده ها

مرکزداده آتنا از پایگاه های داده به صورت روزانه بکاپ می گیرد و هر بکاپ را حداکثر تا هفت روز نگهداری مينمايد. ولی هیچگونه مسئولیتی در مورد صحت و بروز بودن آنها ندارد. به طور کلی مسئولیت بکاپ اطلاعات با خود خريداران بوده و همه خريداران می بایست پشتیبان کلیه اطلاعات مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای مرکزداده آتنا نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ هیچگونه اعتراضی مسموع نخواهد بود

مالکیت سرویس

مالک قانونی سرویسها شخص حقیقی یا حقوقی است که در هنگام ثبت سفارش ابراز ميگردد، مالک سرويس ميتواند با مکاتبه کتبی و ارسال مدارک، سرویسی را به خريدار دیگری منتقل نماید که در این صورت شخص جدید مالک قانونی آن سرویس خواهد بود.


استفاده غیر مجاز

کلیه خريداران، بايد قوانين کشور جمهوری اسلامی ايران را در استفاده از کليه سرويسها بطور کامل رعايت نمايند. انتقال، نگهداری یا انتشار هر گونه اطلاعات یا داده که مخالف هر قانون اجرایی باشد یا مستقیما به تخلف از قانون خاصی کمک کند ممنوع است. این مورد می تواند شامل مواد زیر باشد (البته محدود به مواد زیر نیست)

 • قرار دادن هرگونه داده تحت پوشش قانون کپی رایت بدون مجوز
 • استفاده غیر مجاز از علائم تجاری دیگران
 • استفاده غیر مجاز از لوگو های دیگران
 • اهانت به هر شخص، گروه، سازمان، قوم یا کشور
 • انتشار اکاذیب علیه دیگران
 • کلاه برداری های اینترنتی و هرگونه عاملی که موجب فریب بازدیدکنندگان شود
 • سایتهای فعال در زمینه HYIP و یا دارای سیستم هرمی

 • رفع مسئولیت

  خدمات مرکزداده آتنا به همان شکلی که هستند ارائه می شوند و هیچگونه گارانتی صریح و ضمنی شامل آنها نمی گردد. ضمنا هیچگونه ضمانتی مانند مطابق نیاز خريدار بودن، بی عیب بودن، عدم قطعی، امنیت و ... ارائه نمی شود. همه ضمانتهای کتبی و شفاهی در مورد سرویسهای مرکزداده آتنا که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار می باشند. مرکزداده آتنا هیچگونه خسارتی بابت عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد.

  مرکزداده آتنا تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن داده ها روی سرور) نخواهد بود


  تغییرات

  مرکزداده آتنا مجاز است در هر زمان که لازم باشد نسبت به حذف، اضافه، ارتقا، تعویض، تغییر و یا تغییر در تنظیمات هرگونه برنامه، نرم افزار، داده، سخت افزار، تجهیزاتی که به واسطه آنها به خريداران سرویس می دهد، اقدام نماید. این تغییرات ممکن است بر روی عملکرد برنامه های شخصی خريداران و محتویات سایت آنها تاثیرگذار باشد. در این حالت خريدار مسئول سازگار کردن مجدد برنامه خود با تغییرات جدید می باشد و مرکزداده آتنا هیچگونه مسئولیتی در این رابطه ندارد.


  برنامه های جانبی

  مرکزداده آتنا همیشه سعی بر انتخاب و تهیه بهترین برنامه های مورد نیاز جهت سرویس دهی به خريداران خود را دارد با این حال هر یک از این برنامه ها ممکن است دارای اشکالات و نواقصی باشند که مرکزداده آتنا مسئولیتی در این رابطه نخواهد داشت علاوه بر این ممکن است برنامه مذکور کلیه نیازهای یک خريدار را برطرف نکند. مسئولیت استفاده از این برنامه ها بر عهده خود خريدار است. ضمنا مرکزداده آتنا هیچ تضمینی در رابطه با نصب شدن یک برنامه خاص که توسط مرکزداده آتنا ارائه نشده است ارائه نمی دهد.


  حقوق مالکیت معنوی مرکزداده آتنا

  کلیه اشخاص اعم از خريداران مرکزداده آتنا و غیره بدون مجوز کتبی مرکزداده آتنا مجاز به استفاده کلی یا جزئی از مطالب مندرج در این وب سایت به هرشکل ممکن، نمی باشند. همچنین استفاده از نشان تجاری و نام "مرکزداده آتنا" به هر نوع و با هر پسوند و پیشوند بدون مجوز کتبی ممنوع می باشد و متخلفان تحت پیگرد قانونی قرار می گیرند.


  قوانین حاکم و محل دادرسی

  به موجب این موافقت نامه تنها مراجع قضایی محدوده شهر تهران صلاحیت بررسی اختلاف بین مرکزداده آتنا و خريدار را دارا می باشد.


  فورس ماژورر

  مرکزداده آتنا هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم انجام تعهدات خود در هنگام موارد فورس ماژور مانند بلایای طبیعی، جنگ، شورش، آشوب اجتماعی، انفجار، اعتصاب، محدودیتهای دولتی و تحریم را ندارد. با این حال در صورت بروز چنین مواردی مرکزداده آتنا تلاش خود را برای کاهش اثرات این موارد را می نماید. بروز هر یک از موارد فورس ماژور موجب تخطی خريداران از شرایط خدمات نخواهد شد.


  مقررات مالی

  کلیه خريداران می بایست قبل از پایان دوره سرویس نسبت به تمدید سرویس خود اقدام نمایند. در غیر اینصورت پس از پایان دوره هیچ گونه اعتراضی مبنی بر قطع سرویس و یا حذف آن پذیرفته نمی باشد.

  مرکزداده آتنا قبل از پایان مدت قرارداد سعی خواهد نمود تا از طریق ایمیل یا تلفن يا فکس به مالک سرویس اطلاع دهد ولی عدم انجام این اطلاع رسانی به هر دلیل موجب ایجاد هیچگونه حقی برای خريدار نخواهد شد و خريدار، خود مسئوليت پيگيری تمديد قرار داد را بر عهده دارد.


  تمدید سرویس های اختصاصی

  خريداران سرویس های اختصاصی می بایست یک هفته قبل از پایان دوره خود نسبت به پرداخت هزینه دوره جدید اقدام نموده یا عدم تمایل به تمدید را به صورت کتبی اعلام نماید. در غیر این صورت سرور مربوطه در هفته آخر قطع خواهد شد. در این حالت هیچگونه اعتراضی پذیرفته نخواهد بود ولی امکان تمدید سرویس تا 72 ساعت قبل از پایان دوره باقی خواهد بود. بدیهی است در صورتی که خريدار به صورت کتبی عدم تمایل به تمدید سرویس خود در دوره جدیدرا در مهلت مذکور، به شرکت اعلام دارد سرور وی تا پایان مدت دوره فعال خواهد بود


  ضمانت برگشت وجه

  کلیه سرویس های مرکزداده آتنا به استثنای سرویس های اعلام شده در زیر دارای 7 روز ضمانت برگشت وجه از زمان پرداخت می باشند. سرویس هایی که ضمانت برگشت پول ندارند عبارتند از :

 • کلیه هزینه های مربوط به خدمات دامین (شامل ثبت، انتقال، تمدید دامین)
 • کلیه هزینه های مربوط به گواهی SLL
 • کلیه هزینه های مربوط به خريد لايسنس نرم افزار ها (مانند Plesk – DirectAdmin – CPANEL , …)
 • ضمانت برگشت وجه تنها در هفته اول سرویس های جدید ارائه می شود. تمدید یا ارتقای هر سرویس شامل ضمانت برگشت وجه نمی شود پس از پایان مدت ضمانت برگشت وجه، هیچگونه درخواستی مبنی بر برگشت پول مسموع نخواهد بود برگشت پول با درخواست کتبی مالک و پس از کسر هزینه های قرارداد ممکن است


  تغییر در قیمت

  مرکزداده آتنا مجاز به تغییر در قیمت سرویس های خود به هر دلیلی می باشد و تغییر در قیمت در صورت حساب دوره بعد خريدار منظور خواهد شد.


  امنيت کد کاربری

  خريدار متعهد مي گردد كه محرمانه بودن كلمه عبور و اطلاعات حساب خود را حفظ نمايد. مسئوليت تمامي عملياتي كه بوسيله حساب خريدار انجام گيرد به عهده خود خريدار است. چنانچه استفاده غيرمجاز و يا ناقض امنيتی صورت بگيرد بايد سريعا به مرکزداده آتنا اطلاع داده شود. بديهي است مرکزداده آتنا هيچگونه مسئوليتي در قبال هرگونه ضرر و زيان كه بر اثر استفاده فرد ديگري از كلمه عبور و يا حساب خريدار با و يا بدون اطلاع خريدار انجام شده ندارد. خريدار ميبايست به دلايل امنيتي اطلاعات دسترسي به حساب خود را در جاي امن نگهداري نموده و در مورد عدم دسترسي ديگران به اطلاعات حساب، نام كاربري و كلمه عبور خود احتياط نمايد. بديهي است مسئوليت تمامي عملياتي كه از طريق حساب خريدار انجام مي گيرد، چه بوسيله خود خريدار و چه بوسيله جانشين و نماينده وي و يا افراد متفرقه و يا به هر طريق ديگر، به عهده خريدار ميباشد..